Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту (“M” – швидкісні радіокеровані) та Чемпіонат України (юніори) з судномодельного спорту, моделі секції “М”.

Протягом п’яти днів за сприяння Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради на водоймі с. Боголюби, проходили Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту (“M” – швидкісні радіокеровані) та Чемпіонат України (юніори) з судномодельного спорту, моделі секції “М”.

У змаганнях приймали участь команди Волинської, Рівненської, Сумської, Черкаської, Дніпропетровської областей, міста Києва та Українського державного центру позашкільної освіти.

Програмою змагань було передбачено особисту та командну першість у класах моделей: mini MONO; MONO 1; MONO 2; mini HYDRO; HYDRO 1; HYDRO 2; ECO mini; ECO; ECO mini team; FSR E; F1E; F1V; F3E; F3V.

Під час відкриття заходу очільниця Центру Оксана Філіпчук побажала усім стрімких та яскравих стартів, наснаги, сили та перемог.

Команда Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради (тренер команди Андрій Музичук, керівник команди Павло Кадлубицький) здобула друге місце у командній першості Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту (“M” – швидкісні радіокеровані) та друге місце у Чемпіонаті України (юніори) з суднодельного спорту, моделі секції “М”.

Переможці командного та особистого заліків нагороджені дипломами Українського державного центру позашкільної освіти, кубками та медалями.

Колектив Центру нагороджений подякою за вагомий внесок у підготовку та проведення заходу.

Бажаємо успіхів у подальших змаганнях, перемог та мирного неба над головою. До нових зустрічей!

Залишити коментар