Бісероплетіння — один із різновидів  декоративно-прикладного мистецтва з використанням  дрібних різнобарвних круглих або багатогранних намистин, які можуть бути як штучного, так і природного походження. Ця витончена техніка плетіння має довгу історію, що сягає тисячі років, її краса та унікальність приваблюють творчих людей з усього світу.

Виготовлення бісерних виробів в Україні має тривалу традицію, однією з яскравих сторінок якої є бісерні прикраси народного одягу, особливості використання яких були носіями важливої інформації про її власника та мали оберегову, естетичну функцію.

Головна мета гуртка — розвиток значного виховного потенціалу та впливу на основні сфери розвитку особистості: світоглядної, морально-етичної, емоційно-почуттєвої, комунікативної.  Навчання в гуртку сприяє вихованню дбайливого і шанобливого ставлення до народних традицій, національної свідомості, формування естетичного смаку, збереженню та розвитку мистецтва бісероплетіння як одного з різновидів декоративно-прикладного мистецтва рідного краю.