Канікули у дружньому колі

Цікавим і різноманітним був перший день канікул у вихованців гуртка «Конструювання та моделювання одягу», керівник Прокопчук С. В. Діти з завзяттям виготовляли атрибути до свята Хелловін. Вони пошили оригінальні вироби – привиди, павуки, сумки-гарбузи, тощо.
Розважально-ігрова програма складалася з кількох частин. Спочатку діти виконали завдання на логіку та кмітливість. Під час творчого завдання вони змогли проявити дизайнерські здібності та креативність – створили власні ескізи моделей на осінню тематику та до свята Хелловін. На пам’ять про весело проведений день у вихованців залишаться світлини з фотосесії на природі та гарний настрій.
Захід був проведений з метою формування доброзичливого і толерантного ставлення до однолітків, сприяв розвитку пізнавальної активністі, творчих здібностей та кмітливості вихованців.
Сучасне покоління залюбки переймає західні традиції. Свят багато не буває, особливо, для дітей! День гарбуза чи Хелловін – не має значення, що буде нагодою для позитивних емоцій, радості спілкування та добрих сімейних чи колективних традицій.

Залишити коментар