Засідання творчої групи педагогів

З метою вдосконалення професійної майстерності, всебічного розвитку творчої особистості 6 березня відбулося засідання методичного об’єднання педагогів лабораторії декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.
Галина Юрчинська, завідуюча лабораторією, ознайомила присутніх з планом проведення обласних, Всеукраїнських заходів мистецького спрямування, нормативними документами, що регламентують роботу гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва та зазначила, що за підсумками 2023 року вихованці гуртків лабораторії взяли участь у 24 Всеукраїнських, міжнародних заходах дитячої творчості та отримали 67 нагород. Обговорення ключових питань, вичерпні відповіді на запитання дали змогу педагогам узгодити основні напрями роботи з обдарованими дітьми.

Учасники заходу провели мистецькі хвилини на виставці-презентації «Самоідентифікація. Традиції та сучасність» вихованців гуртка «Ткацтво» Центру (керівник Алла Ковальчук), а на завершення заходу керівник гуртка «Українська традиційна лялька» Олена Завадська провела майстер-клас з виготовлення ниткової ляльки, педагоги поринули у творчу діяльність, створили власні вироби.

Позитивна атмосфера, ініціативність та активність педагогів з легкістю налаштовує на подальшу продуктивну роботу в умовах сьогодення.

Залишити коментар