Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (онлайн формат)

З 24 -31 травня 2022 року проходив Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (онлайн формат), організаторами конкурсу – Український державний центр позашкільної освіти спільно з Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

До участі у Конкурсі зареєструвалось 48 учасників закладів позашкільної освіти та інших освітніх закладів з 17 регіонів України – Волинської, Полтавської, Івано-Франківської, Сумської, Одеської, Львівської, Донецької, Закарпатської, Херсонської, Кіровоградської, Запорізької, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської, Рівненської та м. Києва.

Цей захід відбувся у складний воєнний час і не дивлячись на це, освітні заклади позашкільної освіти створили усі умови для залучення дітей до участі в заході з використанням сучасних комунікаційних технологій. Під час конкурсу діти виконували творчі завдання, які включали: теоретичний залік, творче, конструкторське та технічне завдання.

Команду Волинської області представляли Степенко Назар, Степенко Михайло вихованці Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради, керівник команди Хільчук Жанна Євгеніївна. За результатами заходу наші вихованці здобули 2 нагороди в особистому заліку: Степенко  Михайло у молодшій групі за виконання конструкторського завдання, Степенко Назар у старшій групі за виконання творчого завдання посіли 3-ті місця.

Вітаємо! Бажаємо нашим вихованцям нових можливостей і перспектив, блискучих ідей, успіхів, прагнути до своєї заповітної мрії та вірити в себе!

Слава Україні!

Залишити коментар