Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (онлайн формат)

Розкрити талант дитини, реалізувати себе на повну – це, мабуть, одне з головних практичних завдань як школи, так і закладу позашкільної освіти, адже таланти розкриваються саме в дитинстві.
Лакмусовим папірцем для наших вихованців став Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, який проходив в онлайн форматі з 15 по 23 травня. Учасників конкурсу привітав Геннадій Шкура, директор Українського державного центру позашкільної освіти, який підкреслив важливість конкурсу, як елемента SТЕМ-освіти. Будемо сподіватися, що у наступні роки Всеукраїнські конкурси проводитимуться в очному форматі, адже безпосереднє спілкування та обмін досвідом особливо важливі для дітей молодшого шкільного віку та їх педагогів.
У заході приймали участь 56 дітей (26 команд) з 20 областей України: Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Закарпатської, Київської, Полтавської, Чернівецької, Сумської, Кіровоградської, Чернігівської, Черкаської, Івано-Франківської, Хмельницької, Рівненської, Одеської, Тернопільської, Львівської областей та міста Києва. Учасники виконували технічне, конструкторське та творче завдання, здавали теоретичний залік.
Команду Волинської області представляли Кондратюк Дмитро, вихованець Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради (керівник гуртка Лариса Дуда) та Королюк Назар, учень КЗЗСО «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського» (керівник гуртка Юлія Мазур). За результатами заходу наші вихованці здобули три перших місця в особистому заліку: Кондратюк Дмитро, у молодшій групі – за виконання творчого завдання, Королюк Назар у старшій групі – за виконання конструкторського та технічного завдання. За сумою балів команда Волинської області посіла ІІІ місце.
Вітаємо талановитих вихованців та бажаємо нових можливостей і перспектив, блискучих ідей, успіхів у прагненні до своєї заповітної мрії та віри в себе!
Слава Україні! Героям Слава!

Залишити коментар