Volyn Project Incubator

До комплексної навчальної програми «Volyn Project Incubator» від Агенції регіонального розвитку Волинської області долучились очільниця Центру позашкільної освіти Оксана Філіпчук та методист Тетяна Оксіньчук.

Протягом трьох навчальних модулів учасники програми розробляли проєкти в освітній, культурній, підприємницькій, медичній та інших галузях.

«Посилення партнерства заради ментальної стійкості педагогів Волині» (MH4UEd project) – спільний проєкт закладів загальної середньої, вищої, професійно-технічної та позашкільної освіти області, який сприятиме покращенню ментального здоров’я педагогів, що є однією з важливих тем сьогодення.

На завершення програми керівники Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради та Агенції регіонального розвитку Волинської області підписали двосторонній Меморандум про співпрацю та багатосторонній Меморандум між Агенцією та учасниками комплексної програми.

Навчання було організовано за Програмою ООН (ПРООН) в Україні в межах впровадження проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення» за підтримки UNDP Ukraine/ПРООН в Україні, уряду Швеції в партнерстві з Агенцією регіонального розвитку Волині.

 

Залишити коментар