ВЧИМОСЯ РОБИТИ ДОБРО

Різдво Христове – чудове свято наповнена радістю, надією та любов’ю, яке шанобливо відзначають у колі родини. Це пора, коли християни світу святкують народження Ісуса Христа, час, який нагадує нам про прекрасну можливість проявити доброту до наших ближніх.

Стало доброю традицією у нашому закладі відвідувати хворих дітей, які під час різдвяних свят лікуються в медичних закладах. Тому з ініціативи батьків та вихованців гуртка «Розвиток математичних здібностей», (керівник Ніна Тарасенко), була проведена акція «Вчимося робити добро». Діти, які проходять курс лікування в дитячому відділенні обласної психіатричної лікарні отримали подарунки: ігри, книги, фрукти, печиво. До акції долучилися і вихованці гуртків початкового технічного моделювання (керівники Лариса Дуда, Олена Рабчук, Жанна Хільчук), декоративно-ужиткового мистецтва, (керівник Світлана Літвінчук), які підготували для дітей новорічні вітальні листівки, подарувавши з ними промінчик радості та любові.

Хай добро та людяність живуть в наших серцях, а добрі справи наповнюють наш життєвий простір любов’ю, світлом, теплом, роблять сірі будні яскравими та щасливими.

Залишити коментар