УСПІХ ПРИХОДИТЬ ДО ТИХ, ХТО ЛЮБИТЬ СВОЮ СПРАВУ!

23 листопада 2022 року на базі нашого Центру проведено обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки. Не дивлячись на складні технічні умови, захід у 15 командах зібрав представників області, що мають спільні інтереси, прагнення вчитися та унікальну можливість демонструвати реальний рівень знань.

Захід передбачав участь представників команд у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Web-дизайн» та «Програмування». Журі конкурсу оцінювало виконане домашнє завдання, його захист та виконання конкурсного завдання.

Організатори відзначили високу якість роботи журі та достатній рівень підготовки учасників, які протягом конкурсу мали змогу не тільки презентувати свої проєкти, але і ставити питання та давати корисні поради своїм конкурентам.

Конкурс – це ще одне свідоцтво демонстрації власних можливостей.

Вдячні кожній дитині, яка вдосконалює свої знання! Вдячні кожному натхненному педагогу за допомогу і турботу, увагу і настанови, за підтримку і співучасть! Нехай ваші мелодії творчості звучать в унісон, адже ми маємо на меті показати, якими перлинами багата наша Волинь!

Вітаємо знавців інформаційних технологій!

Крок за кроком наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

Залишити коментар