СПІЛЬНО! РАЗОМ!

Готуємось до свята Великодня

Освітяни Волині у своїй діяльності відстоюють права і добробут кожної дитини, допомагають адаптуватися їм до нового місця перебування. СПІЛЬНО з ними працюють педагоги Центру задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення просвітницькою діяльністю, дітей, що потерпіли від війни. Дітей, де б вони не знаходилися, у будь якій локації області. Нами сплановано короткострокові і довгострокові заходи з підтримки дітей в місцях проживання внутрішніх переселенців. Така ініціатива допомагає зайняти дитину пізнавальними активностями, розвивати ключові навички, й, наскільки це можливо, відволікти дітей від воєнних дій на сьогодні.

СПІЛЬНО і РАЗОМ ми готуємося до зустрічі ВЕЛИКОДНЯ на нашій Волині!

Великдень — це найбільше свято в житті православної людини. Христове Воскресіння, в першу чергу, пов’язане з вірою в спокутування страждань та у воскресіння і відродження. Народ знайшов надію на порятунок, прощення гріхів, зцілення і вічне життя в раю. На Великдень при зустрічі всі говорять один одному «Христос Воскрес». Відповідь вимовляється «Воістину Воскрес», підтверджуючи, що сталося справжнісіньке диво.

І ми віримо у ПЕРЕМОГУ та у воскресіння всіх регіонів УКРАЇНИ!!! Ми РАЗОМ! З нами ПРАВДА і БОГ!

У сьогоднішній програмі зустрічі: майстер-клас з виготовлення підставок для крашанок «Будиночок для великодніх курчат»; робота мобільного планетарію (розповідь про планету «Земля», «подорож до Місяця»); фізхвилинка «Йога для пальців». Такі зустрічі з дітьми та їх батьками, це простір для розмов, де дитина ділиться занепокоєнням, ставить запитання.

Залишити коментар