Повітряні змії – нескінченні можливості для творчості

Запуски повітряних зміїв є одним із улюблених видів спорту вихованців, адже, навчаючись у гуртках, діти не тільки займаються конструюванням моделей різних класів, а й знайомляться з найпростішими технологічними процесами, набувають елементарних умінь і навичок роботи з різноманітними матеріалами та інструментами.

Під час обласних відкритих змагань учнівської молоді з повітряних зміїв, які проходили 13 квітня на відкритій місцевості с. Промінь, весняний погожий день створив чудові умови для польотів. 8 команд (37 учасників) демонстрували власні розробки експериментальних, плоских, коробчастих, пілотажних, об’ємних, міні-зміїв та змійкових потягів, які вирізнялись технічним рішенням, оригінальним підходом до виконання та сучасним дизайном.

За підсумками змагань:

І місце виборола команда Центру розвитку і творчості дітей та юнацтва Колківської селищної ради Луцького району (керівник Ігор Медиченко);

ІІ місце – команда Горохівського ліцею № 2 Горохівської міської ради Луцького району (керівник Олександр Трачук);

ІІІ місце – команда Володимирського районного будинку школяра Зимнівської територіальної громади (керівник Леонтій Крищук).

Вітаємо переможців та бажаємо, щоб їх яскраві повітряні змії здіймались тільки в мирне небо України!Залишити коментар