Перемога – не випадковість!
Перемога – результат прагнення!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України у квітні-травні 2023 року вперше було проведено Всеукраїнський відкритий фестиваль STEM-проєктів, в якому взяли участь вихованці закладів позашкільної освіти України. Всього було презентовано 48 STEM-проєктів, які представляли 64 здобувача освіти, три з яких – представники Волині. Проведення Фестивалю дало можливість учасникам не лише презентувати свої роботи, а й популяризувати інноваційні освітні технології та STEM-проєкти.

Відповідно до рішення журі у номінації «Проєкти, які скоро стануть реальністю» у віковій категорії «молодша – від 7 до 10 років» І місце здобув Приймак Єгор (проєкт «Мультфільм «Вперед вогнеборці!»), вихованець Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради (керівник Чернишова Єлизавета Олексіївна); ІІ місце – Прокопчук Арсеній (scratch-проєкт «Король танків»), учень закладу загальної середньої освіти «Полицівський ліцей» Камінь-Каширської міської ради (керівник Прокопчук Роман Петрович, директор закладу); у віковій категорії «старша – від 15 до 18 років» за найкосмічніший проєкт нагороджений Потоцький Віталій (проєкт «Телескоп James Webb»), вихованець Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради (керівник Семиряк Дмитро Васильович). Керівникам проєктів оголошено подяку УДЦПО за підготовку учасників Фестивалю.

Вітаємо наших переможців та їх наставників, бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому і завжди прагнути до нових успіхів!

Залишити коментар