Патріотична акція «Країна героїв»

22 березня 2023 року у нашому Центрі провели патріотичну акцію «Країна героїв». Під час заходу педагоги сприяли формуванню високих моральних цінностей, вірі у перемогу України та підтримці бойового духу Збройних Сил України. Для участі запросили дітей усіх вихованців гуртків, чиї батьки сьогодні захищають нашу країну від російського агресора.

Із вступним словом до дітей звернулась керівниця закладу, Оксана Філіпчук  та  провела екскурсію на виставку воєнних експонатів, пов’язаних зі збройною агресією росії проти України. Діти ознайомились з уламками ракет, прапорами, використаними снарядами, зокрема закордонними, плитами до бронежилетів, амуніцією. Також захід відвідала керівниця Малої академії наук Михалюк Тетяна Вадимівна, що пригостила вихованців солодкими подарунками.

Керівники гуртків лабораторії декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва провели з учасниками заходу майстер-клас «Лялька-мотанка ­– родинний оберіг українців». Педагоги ознайомили дітей з правилами, традиціями, секретами виготовлення ляльки-мотанки та її сакральним значенням в житті кожного українця.

Захід організували: завідуюча лабораторією Юрчинська Г. М, керівники: Літвінчук С. М, Жирнова О. В, Калиш А. В., Ярошук О. В.

Майстер-клас не залишив байдужим жодного учасника, адже ляльку-мотанку, як оберіг, кожна дитина виготовляла для своїх рідних, які стійко та хоробро захищають нашу Батьківщину від ворога, щоб всі ми могли впевнено дивитись у майбутнє.

Також, вихованці під керівництвом Михальчук І. С. відвідали планетарій. На завершення заходу, усіх частували смаколиками.

Захід залишив безліч яскравих вражень, піднесений настрій та гордість за наших захисників.

Дякуємо усім вихованцям за активну участь!

Слава Україні!

Залишити коментар