НОВІ ПРОЄКТИ ЦЕНТРУ

«Астрономія за величчю свого об’єкта

і за досконалістю своїх теорій є найпрекраснішим

пам’ятником людського духа і проявом найвищого його інтелекту»

французький учений П’єр Симон Лаплас

З метою організації змістовного дозвілля учнівської молоді області розпочав роботу мобільний планетарій. Це пересувний планетарій, який може виконувати просвітницькі потреби освітян Волинського регіону.

Мобільний планетарій – це унікальний пізнавальний комплекс, оснащений новітнім обладнанням, що пропонує широкі можливості знайомства школярів області із Всесвітом, Сонячною системою та зоряним небом тощо.

Це чудова лабораторія для юних інтелектуалів нашої області, які захоплюються вивченням астрономії.

Мобільний планетарій – це надувний проекційний купол діаметром 4 метра і висотою 3 метри. Він виконаний із міцного матеріалу, що не пропускає світло. Одночасно в ньому можуть перебувати близько 15 осіб. За допомогою проектора, комп’ютера та спеціального дзеркала по всій внутрішній поверхні (360 градусів) куполу демонструються навчально-наукові фільми. Це повнокупольне відео, коли зображення транслюються не на плоский екран, а створюється кругова панорама з повним ефектом присутності. Отже, для глядачів усередині купола є відчуття повного занурення у Всесвіт.

Просвітницькі програми  в зоряному залі планетарію розраховані на відвідувачів різного віку: для дітей від 4 до 10 років, школярів, молодіжної та дорослої аудиторії.

Ми плануємо виїзну роботу планетарію. Завдяки цьому діти з віддалених куточків області відвідають, можливо, перший раз в житті, планетарій. Не всі можуть стати космонавтами, але кожен школяр може побачити підбірку фільмів про Всесвіт!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати планетарій на території Центру, або запросити нас до себе для співпраці.

Залишити коментар