Науковий пікнік-2023

На Театральному майдані в суботу вирувало наукове життя!
Містяни мали змогу взяти участь у майстер-класах, воркшопах, оглянути виставки та перевірити свої знання в науці.
На «Науковому пікніку» Центр представив мистецькі, спортивні та технічні локації, тож відвідувачі могли спробувати себе у створенні унікальних еко-торбинок, пряників, квітів, ангелів та талісманів.

Юні лучани ставали дослідниками у «Чарівному світі під мікроскопом» , автолюбителями біля «Треку для трасового автомоделювання», спостерігали за роботою 3d-принтера, мали змогу зіграти у шахи або шашки, знайомились з вихованцями нашого зоокуточка та перевіряли себе у «Математиці на асфальті».

Серед представлених локацій нашого Центру були виставки радіокерованих судно- та авіамоделей, що брали участь у змаганнях різного рівня.

Особливо популярними стали експонати та бойові прапори з нашого військового музею.

З вітальним словом до лучан та гостей звернулись: заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт, заступник Луцького міського голови Ірина Чепелюк, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Олександр Ткачук, директор Волинської обласної Малої академії наук Тетяна Михалюк, ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, проректор Луцького національного технічного університету Олена Лютак.

Очільниця Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради Оксана Філіпчук подякувала військовим за можливість провести День винахідника і раціоналізатора та побажала усім присутнім смакувати науку.

Захід було організовано за підтримки Волинської обласнаої ради, Управління освіти і науки Волинської ОДА, Луцькї міської ради, Фонду Ігоря Палиці “Тільки разoм” та Благодійного Фонду «Робимо добро дітям»

Залишити коментар