STEM-освіта сьогодні є однією з інноваційних технологій. З цією метою в науково-природничому відділі нашого Центру за ініціативи педагогів було створено справжній науковий простір, який показав, що НАУКА – ЦЕ КРУТО!
Протягом STEM-тижня відбувалися справжні наукові дива.
Спільний захід «День науки в Україні» (керівники Тетяна Оксіньчук, Алла Гаврилюк), що відкривав Тиждень, зацікавив дітей значними здобутками науковців, неперевершеними фактами з життя відомих вчених.
Інформаційний stem-вісник «З Україною в серці» створили у вигляді презентації робіт вихованці гуртка «Основи програмування у середовищі Pascal» (керівник Олена Завадська). Діти активно висловлювали власні думки та обговорювали різноманітні ідеї щодо остаточного оформлення вісника.
Під девізом «Я – науковець свого життя» юні ботаніки та натуралісти (керівники Алла Машевська та Тамара Єрмейчук) проявили кмітливість, спостережливість в роботі експериментаріуму «Кроки реалізації STEM-освіти в гуртках науково-природничого відділу» з вирішення існуючих проблем усього живого на Землі – людей, тварин, рослин, а перші наукові проєкти «Математика навколо нас», STEM-квест «Чудові числа і круті розрахунки» в гуртку «Розвиток математичних здібностей» (керівник Ірина Калугіна) змінили ставлення до математики.
Цікаво та пізнавально відбувся Scratch-ярмарок ідей для вихованців гуртка «Основи програмування мовою Scratch» (керівник Єлизавета Чернишова). Демонструючи власні проєкти, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, діти представили власні ігри, анімовані та інтерактивні історії, мультфільми. Участю у марафоні ідей «Improved Sapalaivka River» (керівник Дмитро Семиряк) вихованці обговорили та розробили варіанти щодо активного поліпшення та удосконалення екосистемних функцій річки нашого міста.
З впевненістю можна сказати, що у Stem-освіті конструктор Lego є технологією інноваційних можливостей. Конкурс «Stem-світ інноваційних можливостей» допоміг учням вивчати такі предмети як українська мова, математика, біологія, фізика і багато інших, а вихованці гуртків «Технічне моделювання для молодших школярів» (керівники Лариса Дуда, Жанна Хільчук) участю в цьому конкурсі мали можливість об’єднати фантазію, технологічні та інженерні здібності.
Особливістю заходу стало те, що діти брали участь в обласному заочному конкурсі на кращий STEM-проєкт «Triangular geometri» – змаганні техніки та технологій, змаганні ідей.
Долучайтеся до впровадження STEM-освіти разом з нами!