МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛУ

З метою удосконалення педагогічної майстерності та обміну досвідом роботи педагогів 17 лютого цього року відбулося засідання обласного методичного об’єднання спортивно-технічного відділу. Засідання проходило в режимі онлайн. Учасниками заходу були керівники гуртків, методисти, директори  закладів позашкільної освіти області.

Засідання відкрила т. в.о. директора  Центру позашкільної освіти  Волинської обласної ради Оксана Філіпчук. У виступі було визначено пріоритети роботи у 2022 році та шляхи реалізації  цих завдань в умовах сьогодення.

Досвідом з питання «Формування патріотизму та громадянської компетентності вихованців у гуртках спортивно-технічного профілю» поділився керівник гуртків автомоделювання ЦПО Микола Кошманюк. Зазначив, що освітній заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві. Для педагогів спортивно-технічного відділу національно-патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним.

Наталія Аксьонова, інженер з охорони праці ЦПО, ознайомила учасників методоб’єднання з заходами збереження життя та здоров’я вихованців під час освітнього процесу та проведення масових заходів.

На засіданні було обговорено та конкретизовано дати і умови проведення обласних масових заходів у 2022 році та участь у Всеукраїнських та міжнародних заходах.

 

Залишити коментар