МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПРЕДМЕТНО-ТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛУ

З метою підвищення фахової майстерності 2 лютого у предметно-технічному відділі відбулося засідання методичного об’єднання з питання впровадження нових технологій навчання та реалізації науково-методичної проблеми «Колективна творча діяльність як умова підвищення рівня професійної майстерності педагога для формування ключових компетентностей успішної особистості вихованця в закладі позашкільної освіти»в гуртках відділу.

Гаврилюк А.А., методист предметно-технічного відділу, ознайомила з підведеними підсумками роботи МО у 2021 році та визначенням основних напрямків на 2022 рік. Методист зазначила, що вся методична робота була спрямована на підвищення фахової майстерності педагогів відділу, використання нестандартних форм роботи, інтерактивних технологій, забезпечення участі вихованців в обласних та всеукраїнських масових заходах, турнірах, конкурсах.

Дуда Л.О., керівник гуртків «Початкове технічне моделювання» поділилася досвідом у проведенні нестандартних занять та провела майстер-клас з виготовлення вітальної листівки.

На продовження засідання, Жанна Хільчук, керівник гуртків «Початкове технічне моделювання», виступила з питанням «Профілактика явища булінгу в дитячому середовищі», яке було спрямоване на покращення обізнаності педагогів з питань профілактики булінгу в освітньому середовищі.

Засідання пройшло конструктивно, змістовно і на належному методичному рівні.

Залишити коментар