Дзвін Миру

Щорічно 22 квітня на всій планеті відзначають Всесвітній День Матері – Землі, свято любові та турботи про нашу спільну домівку.
У цей день в різних країнах, за традицією, лунає Дзвін Миру, закликаючи людей всього світу відчути всепланетну спільність, докласти зусиль до захисту миру та об’єднатися заради благополуччя нашого існування на Землі.
З метою виховання любові, доброти, почуття патріотизму, формування активної життєвої позиції в лабораторії декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва проведено виховний захід «Ми всі – діти планети Земля».
Відкрила захід Галина Юрчинська, завідуюча лабораторією, яка ознайомила вихованців з історією свята, його символами і традиціями, наголосила, що для України сьогодні, як ніколи, актуальними є питання миру, захисту своєї землі, людей і довкілля, що страждають від російських окупантів.
Мирослава Гловацька, керівник гуртка «Соломоплетіння», підготувала майстер-клас з виготовлення Дзвонів Миру – символів свята, на якому вихованці ознайомились з таким видом декоративно-прикладного мистецтва як соломоплетіння та опанували нескладні прийоми плетіння соломкою.
Участь у заході – це ще один привід задуматись про те, як людина впливає на нашу планету, розуміє необхідність дбайливого ставлення до природи, відчуває власну відповідальність за збереження навколишнього середовища.
Пам’ятаймо, Земля – неоціненний дар, даний нам природою, наш спільний дім, берегти який – наш священний обов’язок!

Презентація Земля

Залишити коментар