ДИТИНСТВО, ЯКЕ ПЕРЕВЕРНУЛА ВІЙНА

Вже другий місяць з початку повномасштабної війни в Україні. Переміщені діти та їхні батьки продовжують відчайдушно шукати безпеки, стабільності та захисту. Війна перевернула життя мільйонів дітей нищівним чином. Вона спричинила одне з найшвидших широкомасштабних переміщень дітей з часів Другої світової війни, ознаменувавши зловісну віху, жахливі наслідки якої можуть відчувати щонайменше кілька наступних поколінь.

Центр позашкільної освіти посилює свої ініціативи підтримки та задоволення просвітницьких потреб дітей, тимчасово переселених на Волинь, співпрацюючи із закладами, де зараз розміщені такі сім’ї.

Сьогодні до нашого закладу завітали діти, переселені з областей, у яких тривають бої. В ці дні Центр став територією дитинства не тільки дітей Волині! Маленькі гості це відчули під час мандрівки у чудову країну «ПОЗАШКІЛЛЯ», зробивши зупинки «Автотрек», «Планетарій», «Конструкторське бюро», «Мікрозоопарк», «Аквапарк» на станції «ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ».

Для них працював мобільний планетарій, площадка з мікроскопами, де вони занурилися у мікросвіт рослин. На автодромі хлопці і дівчатка стали справжніми гонщиками, під час майстер-класу навчилися робити ведмедика-записничок. Свій візит діти завершили годівлею черепах та риб басейну Центру.

Ми зробимо все, щоб повернути посмішки дітям! Слава УКРАЇНІ!

Залишити коментар