Центр отримав екоподарунки від Let`s do it Ukraine

Вихованці Центру взяли участь у Всеукраїнському проєкті «Мішечок» та разом пошили 1000 екоторбинок, якими й тепер користуються в повсякденному житті. Вони посіли третє місце серед понад 6 тисяч учасників з усієї України та отримали приз від найбільшого екоруху країни Let`s do it Ukraine – компостер. Відтепер діти та викладачі стануть ще більш екологічно відповідальними громадянами і піклуватимуться про нашу країну та її довкілля.

Організатор проєкту – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки генерального партнера – компанії PepsiCo Україна.

Проєкт відбувається спільно з Міжнародним молодіжним рухом «School Recycling World» в рамках адаптивної реалізації довгострокового всеукраїнського проєкту «Чисті пляжі разом!» за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти.

“Ми вдячні учасникам в Україні та закордоном, особливо координаторам, які під час відключення світла, організували проєкт та зареєстрували результат. Учнівська молодь в сьогоднішніх умовах вражає та надихає та вкотре доводить, що в Україні росте гідне покоління, яке незважаючи на будь-які труднощі, може змінювати нашу країну на краще та зменшувати негативний вплив на навколишнє середовище та надихати друзів на позитивні зміни” – наголосила лідерка Всеукраїнського молодіжного руху Let`s do it Ukraine.

Екологічно відповідально до Перемоги!

Залишити коментар