Чемпіонат України та Всеукраїнські змагання зі спортивної радіопеленгації

Цими вихідними Центр позашкільної освіти Волинської обласної ради радо приймав спортсменів Чемпіонату України та Всеукраїнських змагань зі спортивної радіопеленгації. У заході взяли участь 8 команд (75 учасників), а саме з: Сумської, Хмельницької, Волинської, Львівської, Рівненської, Донецької, Вінницької областей та міста Києва.
Протягом трьох днів юні радіопеленгатори змагалися у вправі «спринт» та на класичних дистанціях в діапазоні 144 МГц та 3,5 МГц.
Команда Волині посіла почесні І командні місця в обох заходах, а в особистому заліку спортсмени вибороли багато призових місць.
Медалями, дипломами та кубками нагороджували переможців начальник управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Наталія Матвіюк, очільниця Центру позашкільної освіти Оксана Філіпчук, головний суддя Анатолій Долинський та заслужені тренери України зі спортивної радіопеленгації Олексій Іванько, заслужені майстри спорту Володимир Гнідов та Петро Павлюк.
За високий рівень організації та проведення заходу колектив Центру отримав подяку від Українського державного центру позашкільної освіти.
Вітаємо переможців заходу та бажаємо подальших перемог на всеукраїнському та міжнародному рівнях!

Залишити коментар