Обласні відкриті змагання учнівської молоді з повітряних зміїв

За підтримки Волинської обласної ради, Боратинської сільської ради, Управління освіти і науки облдержадміністрації на стадіоні села Промінь 29 квітня пройшли обласні відкриті змагання учнівської молоді з повітряних зміїв.
Учасників заходу привітав заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт та вручив Центру цінний подарунок від голови Волинської обласної ради Григорія Недопада.
До усіх присутніх звернулася очільниця Центру, Оксана Філіпчук, яка подякувала за те, що у цей нелегкий для країни час все-таки діти та їх тренери взяли участь у змаганнях.
Обласний захід зібрав 42 учасників у складі 9 команд з міст та територіальних громад області, Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради, творчих та небайдужих до неба і краси польоту дітей.
Учасники змагалися в семи класах моделей:
К – експериментальний змій довільної форми та розмірів;
К1 – плоский змій геометричної форми та розміру (дельта, фігурний);
К2 – коробчатий змій геометричної форми та розміру з жорстким каркасом;
К3 – об’ємний змій геометричної форми та розміру без жорсткого каркасу;
К4 – міні-змій довільної форми;
К5 – пілотажний керований змій, довільної форми та розмірів;
К7 – змійковий потяг.
Кожен учасник представив на змаганнях власного оригінального, незвичайного змія.
Під час заходу суддівська колегія провела технічний огляд та стендову оцінку представлених моделей повітряних зміїв. Судді оцінювали зовнішній вигляд, складність та оригінальність конструкції, красу та стійкість польоту.
За підсумками змагань у загальнокомандному заліку переможцями стали:
І місце – команда комунального закладу «Луцький міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради (керівник команди Данильчук І.Є.);
ІІ місце – команда Горохівського ліцею № 2 Горохівської міської ради Луцького району (керівник команди Трачук О.П.);
ІІІ місце – команда Центру розвитку і творчості дітей та юнацтва Колківської селищної ради Луцького району (керівник команди Медиченко І.Б.)
Переможці командного та особистого заліків нагороджені дипломами управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації відповідних ступенів, кубками та медалями, а керівники, команди яких посіли І, ІІ, ІІІ місця в командній першості – грамотами за високий рівень професіоналізму, цілеспрямованість, системну роботу з виявлення, розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді, підготовку переможців обласних відкритих змагань учнівської молоді з повітряних зміїв.
Усім учасникам заходу бажаємо стрімких та яскравих польотів, наснаги, сили та перемог!

Залишити коментар