Керівник гуртка – Музичук Андрій Онуфрійович

Судномоделювання і судномодельний спорт є одним із найцікавіших напрямків науково-технічної творчості учнівської молоді.

Оволодіння знаннями читання й виконання креслень, формування умінь і навичок роботи із столярним та слюсарним інструментом, виготовлення та запуск складних, трудомістких судномоделей, вивчення будови суден та теорії суднобудування, читання і виконання креслень – основні завдання діяльності гуртка. Для вихованців тут робиться усе, щоб цей вид технічної творчості був цікавим і захоплюючим. Він не лише розвиває у дітей інженерні навички, а й д помагає їм набувати знань з фізики, хімії, креслення та інших дисциплін.

Гурток працює у двох основних напрямках:

1. Робота над створенням моделей;

2. Широке ознайомлення учнів з історією суднобудування та мореплавства, основами теорії суден.

У процесі виготовлення моделей вихованці поглиблюють знання , удосконалюють уміння та навички роботи з інструментом та обладнанням, із двигунами й джерелами їх живлення, запуску моделі на воді, керування моделлю по радіо.

Вихованці гуртка – переможці обласних змагань з судномодельного спорту, призери Європи, неодноразові призери чемпіонатів України.

Гурток виховав чотирьох спортсменів першого розряду, одного спортсмена другого розряду та трьох кандидатів в Майстри спорту України.

IMG_9984    IMG_0235