Новини

WEB-САЙТ ЦНТТУМ – КРАЩИЙ В УКРАЇНІ!

Понад 1670 заявок надійшло для участі в Конкурсі на кращий веб-сайт серед загальноосвітніх навчальних закладів України. І ось нарешті напружена робота позаду, підсумки підбито, переможців визначено.

31 березня 2017 року в Міністерства освіти і науки України відбулась урочиста церемонія нагородження найкращих. Привітав присутніх та наголосив на значущості заходу директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко.

Незалежне журі визначило переможців у номінаціях «Веб-сайти міських шкіл», «Веб-сайти сільських шкіл», «Веб-сайти дошкільних навчальних закладів», «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» «Веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти», також були проведені вебометричні виміри відвідування сайтів-конкурсантів.

Переможці конкурсу отримали грамоти від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич і Голови Правління ІнАУ Олександра Фідієнка, а також призи, надані  Інтернет Асоціацією України та членами ІнАУ – групою компаній «Адамант», ТОВ «ДЕПС Україна» і ТОВ «ІМК».

Знайомтесь: ось він – переможець Конкурсу на кращий веб-сайт:

І місце – Центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

              

Вітаємо з цією перемогою всіх, хто причетний до створення веб-ресурсу закладу. Дякуємо творчим і креативним педагогам, розробнику (Семиряк Дмитро Васильович)  й адміністратору сайту (Семенюк Ірина Василівна), завдяки зусиллям яких сайт щодня удосконалюється, наповнюється цікавим змістом. Завдяки таким заходам ми не тільки можемо відчути себе переможцями, але й маємо можливість самовдосконалюватись із кожним роком.

Більш детальну інформацію про результати конкурсу можете отримати за посиланням:

http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2017/03/31/u-mon-vruchili-nagorodi-20-m-navchalnim-zakladam,-shho-mayut-najkrashhi-veb-sajti,  

https://imzo.gov.ua/2017/04/04/nazvano-peremozhtsiv-konkursu-na-kraschyj-veb-sajt-navchalnoho-zakladu

0
  Related Posts
  • No related posts found.