Новини

ОБЛАСНІ ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ З ПОВІТРЯНИХ ЗМІЇВ

Протягом червня 2022 року  на базі Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з повітряних зміїв (дистанційний формат). У заході взяли участь 19 учасників, які представили заклади освіти Волині.

Визнано переможцями обласних відкритих змагань учнівської молоді з повітряних зміїв (дистанційний формат) в особистому заліку та нагороджено дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації  учнівську молодь в класах моделей:

Клас моделей «Експериментальний змій довільної форми та розмірів»:

І місце – Данильчук Євген, вихованець комунального закладу «Луцький міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»;

ІІ місце – Касюк Дмитро, вихованець ООЗ НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей” с. Зимне;

ІІІ місце – П’явка Максим, вихованець ЗПО «Ковельська міська станція юних техніків».

Клас моделей «Плоский змій геометричної форми та розміру (дельта, фігурний)»:

І місце – Клименко Влад, вихованець комунального закладу «Луцький міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»;

ІІ місце – Фостик Роман, вихованець ООЗ НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей” с. Зимне;

ІІІ місце – Сладковський Владислав, вихованець ЗПО «Ковельська міська станція юних техніків».

Клас моделей «Об’ємний змій геометричної форми та розміру без жорсткого каркасу»:

І місце – Кульчицький Орест, вихованець Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

ІІ місце – Бондарук Микола, вихованець Горохівського ліцею №2 Горохівської міської ради Луцького району Волинської області;

ІІІ місце – Качан Ярослав, вихованець Горохівського ліцею №2 Горохівської міської ради Луцького району Волинської області.

Клас моделей «Пілотажний керований змій, довільної форми та розмірів»:

 І місце – Данильчук Євген, вихованець комунального закладу «Луцький міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»;

ІІ місце – Фостик Роман, вихованець ООЗ НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей” с. Зимне;

ІІІ місце – П’явка Максим, вихованець ЗПО «Ковельська міська станція юних техніків».

Вітаємо всіх учасників змагань з гарними результатами і сподіваємось, що вони будуть успішно примножені новими досягненнями та нагородами!

0
  Related Posts
  • No related posts found.

You must be logged in to post a comment.